0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Brescia Calcio
-
-
SSC Napoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany
بوندس‌لیگا
بایرن مونیخ
-
-
SC Paderborn 07
inprogress
۲۳:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
ال اهلی سعودی
۰
۱
AL Fateh SC
Finished
۲۱:۰۰
AL Faisaly FC
۱
۲
الاتفاق دمام
Finished
۱۹:۰۰
Abha Club
۲
۲
AL Adalh FC
Finished
۱۶:۴۰
Spain
لالیگا
رئال بتیس
-
-
RCD Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
France
لیگ ۱
متز
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
OGC Nice
-
-
Stade Brestois 29
inprogress
۲۱:۳۰
Turkey
سوپر لیگ
Sivasspor
۱
۰
آلانیا اسپور
Finished
۲۰:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Khor
۱
۱
الرایان
Finished
۱۷:۱۵
Qatar SC
۰
۱
Al-Sailiya
Finished
۱۹:۲۵
Netherlands
دسته اول
کامبور
-
-
رودا
inprogress
۲۲:۳۰
هلموند اسپورت
-
-
یونگ آژاکس آمستردام
inprogress
۲۲:۳۰
NAC Breda
-
-
آلمیره سیتی
inprogress
۲۲:۳۰
دوردرچت
-
-
De Graafschap
inprogress
۲۲:۳۰
گو اهد ایگلز
-
-
ان‌ای‌سی نایمخن
inprogress
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
-
-
دن بوش
inprogress
۲۲:۳۰
Jong Psv Eindhoven
-
-
اوس
inprogress
۲۲:۳۰
تل استار
-
-
MVV Maastricht
inprogress
۲۲:۳۰
France
لیگ ۲
آژاکسیو
-
-
Le Mans FC
inprogress
۲۲:۳۰
Rodez Aveyron
-
-
لوریان
inprogress
۲۲:۳۰
AC Le Havre
-
-
اورلئان
inprogress
۲۲:۳۰
کلرمون فوت
-
-
Paris FC
inprogress
۲۲:۳۰
EA Guingamp
-
-
سوشو مونتبلیر فرانسه ( باشگاه فوتبال)
inprogress
۲۲:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
شاتورو
inprogress
۲۲:۳۰
Chamois Niort FC
-
-
والنسین
inprogress
۲۲:۳۰
FC Chambly Oise
-
-
AS Nancy Lorraine
inprogress
۲۲:۳۰
Ireland
Premier Division
Shamrock Rovers
-
-
Cork City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Derry City
-
-
Finn Harps
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sligo Rovers
-
-
ST Patricks Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
CD Palestino
۰
۱
Club Guarani
Finished
۰۱:۴۵
Denmark
Superligaen
Hobro IK
-
-
FC Midtjylland
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
A-League
Western Sydney Wanderers FC
۵
۲
Adelaide United FC
Finished
۱۲:۰۰
Wellington Phoenix FC
۲
۰
Western United FC
Finished
۰۹:۴۵
England
قهرمانی
Derby County
-
-
Fulham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Belgium
A دسته یک
KV Kortrijk
-
-
خنک
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A1
SE Palmeiras SP
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo FC SP
-
-
AA Internacional Limeira SP
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
J.League
Shonan Bellmare
۲
۳
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
South Africa
FA Cup
Black Leopards
-
-
Amavarara
inprogress
۲۱:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Plaza Amador
۱
۲
Sporting SM
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC
۱
۲
Arabe Unido
Finished
۰۱:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Always Ready
۱
۰
Millonarios FC
Finished
۰۱:۴۵
Atletico Mineiro MG
۲
۰
Union De Santa Fe
Finished
۰۴:۰۰
CD EL Nacional
۲
۲
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۰۴:۰۰
CS Emelec
۲
۰
Blooming Santa Cruz
Finished
۰۱:۴۵
Chile
Primera Division
CD Antofagasta
۱
۱
Universidad De Concepcion
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
لیگ ۱
Eskisehirspor
۰
۱
Hatayspor
Finished
۱۹:۳۰
Osmanlispor FK
۲
۰
Menemen Belediye Spor
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Super League 2
APO Levadeiakos FC
۳
۲
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
SV Drochtersen/Assel
-
-
Heider SV
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Werder Bremen II
-
-
Hannoverscher SC
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
لالیگا ۲
Sporting Gijon
-
-
Cadiz CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group C
Independiente Del Valle
۱
۰
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
Libertad Asuncion
۹
۱
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Mineiro, Modulo I
Tombense FC MG
۲
۰
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۴۵
India
Indian Super League
Mumbai City FC
۰
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
لیگ
RKC Waalwijk
-
-
اسپارتا روتردام
inprogress
۲۲:۳۰
Germany Amateur
بوندس‌لیگا زنان
VfL Wolfsburg
-
-
1. Ffc Turbine Potsdam 71
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Malta
لیگ برتر، دور اصلی
Tarxien Rainbows FC
-
-
فلوریانا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sirens FC
۰
۰
سلیما واندررس
Finished
۲۰:۳۰
جزیرا بونایتد
-
-
Valletta FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Morocco
Botola
Raja Beni Mellal
۱
۲
RCA Raja Casablanca Athletic
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
AD San Carlos
۳
۵
New York City FC
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1
Decisao PE
۲
۵
Retro FC Brasil
Finished
۰۰:۳۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
Ranheim
۲
۴
Rosenborg BK
Finished
۱۸:۳۰
MFC Metalurh Zaporizhya
۲
۳
Motor Zaporizhya
Finished
۱۳:۳۰
Lillestrom SK
۱
۴
Bodo/Glimt
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Moscow
۳
۰
رپرسویل-یونا
Finished
۱۴:۳۰
USV Gnas
-
-
TUS St Peter/O
Finished
۲۰:۳۰
Leningradets
۱
۳
FC Pskov-747
Finished
۱۴:۳۰
Fc Prikamie
۲
۱
Ilpar
Finished
۱۱:۰۰
FC Dinamo Minsk
۰
۴
FC Dinamo Moscow
Finished
۱۱:۳۰
Dinamo St Petersburg
-
-
Sdyushor Zenit St. Petersburg
inprogress
۱۰:۳۰
Fk Volga Ulyanovsk Youth
-
-
FC Lada Togliatti
inprogress
۱۱:۳۰
FC Ararat-Armenia 2
-
-
Sevan FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Zvezda St Petersburg
۲
۰
Fk Yadro St Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
FC Kolkheti-1913 Poti
-
-
FC Merani Tbilisi
inprogress
۱۲:۳۰
Zenit Izhevsk
-
-
Dorozhnik Kamenka
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FC Alashkert 2
-
-
FC BKMA Yerevan
inprogress
۱۳:۳۰
Dilijan Fc
۲
۱
Sevan FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Urartu 2
۲
۲
FC Ararat Yerevan 2
Finished
۱۳:۳۰
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
۱
۰
Bukovina Chernovtsy
Finished
۱۵:۳۰
Neftochimik 1962 Bourgas
۴
۱
FK Yambol 2015
Finished
۱۶:۰۰
FK Radnicki 1923
-
-
FK Borac Cacak
Finished
۱۶:۳۰
Dsg Altenberg Ii
-
-
Union Katsdorf Ii
Finished
۱۶:۳۰
Rosenborg BK
-
-
Ranheim
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Orenburg
۱
۱
Sarpsborg 08
Finished
۱۸:۳۰
KS Wisla Pulawy
-
-
Garbarnia Kurow
Finished
۱۹:۰۰
Viimsi JK II
-
-
Tallinna FC Flora
Finished
۱۹:۱۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
Skastice
Finished
۲۰:۰۰
SU Riegersburg
-
-
Ufc Mogersdorf
Finished
۲۰:۳۰
Paide Linnameeskond III
-
-
Maardu Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Stadlau
-
-
Korneuburg ASC Marathon
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Union Sv Kainbach-honigtal
-
-
SV Frohnleiten
Finished
۲۱:۰۰
SpVgg Steele 03/​09
-
-
Sgs Essen-schonebeck 19/68
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Wiener Viktoria
-
-
FC Stadlau
Finished
۲۱:۳۰
SC Neusiedl
-
-
SC Leopoldsdorf
Finished
۲۱:۳۰
Wiener Sportklub
-
-
SKN St. Polten II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ca Avellaneda De Cordoba
-
-
Ca Las Palmas De Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Austria
2. Liga
SK Austria Klagenfurt
-
-
SV Ried
inprogress
۲۱:۴۰
SKU Amstetten
-
-
لیفرینگ
inprogress
۲۱:۴۰
SC Austria Lustenau
-
-
FC Dornbirn 1913
inprogress
۲۱:۴۰
FC Juniors OO
-
-
SV Lafnitz
inprogress
۲۱:۴۰
SV Horn
-
-
Young Violets FK Austria Wien
inprogress
۲۱:۴۰
Kapfenberger SV 1919
-
-
بلائو وایس لینز
inprogress
۲۱:۴۰
Iceland
League Cup A, Group 1
Afturelding
-
-
Breidablik Kopavogur
inprogress
۲۲:۳۰
Russia
FNL Cup
FC Chertanovo Moscow
۴
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۱:۳۰
Riga FC
-
-
SKA Rostov
Finished
۱۹:۴۵
FC Tambov
-
-
FC Krylia Sovetov Samara
Finished
۱۴:۱۵
FC Shinnik Yaroslavl
-
-
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۷:۰۰
Germany Amateur
Oberliga NOFV North
FC Strausberg
-
-
Tennis Borussia Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
U20 League, Clausura
Atlas
-
-
Pachuca
Finished
۱۸:۳۰
Puebla
-
-
Athletico Mexiquense
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
LKS Lodz
۰
۰
MKS Pogon Szczecin
Finished
۲۰:۳۰
اشلاسک وروتسواف
-
-
KS Gornik Zabrze
inprogress
۲۳:۰۰
Croatia
1. HNL
NK Varazdin
۰
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
سوپر لیگ زنان
Oud-Heverlee Leuven
-
-
خنک
inprogress
۲۳:۰۰
RSC Anderlecht
-
-
Club Brugge
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
2. Bundesliga
VfL 1899 Osnabruck
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۲۱:۰۰
SV Wehen Wiesbaden
۱
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Argentinos Juniors
۱
۰
Patronato Res.
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal FC
۰
۱
Velez Sarsfield Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Newells Old Boys
۱
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba
۱
۰
Huracan
Finished
۱۵:۳۰
Defensa Y Justicia
۲
۰
Rosario Central Res.
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo de Almagro Res.
۰
۱
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Res.
۲
۲
Gimnasia de La Plata
Finished
۱۵:۳۰
CA Union Santa Fe Reserve
۰
۰
Ca Central Cordoba Se
Finished
۱۵:۳۰
Banfield
۳
۰
CA Aldosivi
Finished
۱۵:۳۰
Boca Jrs
-
-
Godoy Cruz AT Res.
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
هوفنهایم ۲
۲
۳
Fc-Astoria Walldorf
Finished
۲۱:۰۰
TSG Balingen
-
-
1. Fsv Mainz 05 II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Wolves FC
۱
۳
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
2. HNL
NK Dubrava
-
-
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۳۰
NK Medimurje Cakovec
-
-
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Brusque SC
۵
۱
Clube DO Remo PA
Finished
۰۴:۰۰
India
لیگ برتر
Neroca FC
۳
۲
Gokulam Kerala FC
Finished
۱۲:۰۰
Serbia
Superliga
FK Vozdovac
۲
۳
FK Spartak Subotica
Finished
۲۰:۰۰
FK Javor Ivanjica
۱
۲
FK Mladost Lucani
Finished
۲۰:۳۰
Iraq
Iraqi League
AL Talaba
-
-
Al Najaf
Finished
۱۷:۰۰
Syrian Arab Republic
Syrian League
Tishreen Sc
۲
۰
Nawair Sc
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
FC Viktoria Cologne
-
-
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FSV Wacker 90 Nordhausen
-
-
SV Lichtenberg 47
inprogress
۲۱:۳۰
BFC Dynamo
-
-
VSG Altglienicke
inprogress
۲۱:۳۰
Ukraine
U21 Championship
FC Mariupol
-
-
Zorya Lugansk
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Liga Alef North
SC Haifa Robbie Shapira
۰
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Tzur Shalom
-
-
Hapoel Kafr Kanna
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Maccabi Ironi Tamra
۱
۰
Ironi Tiberias
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Migdal Haemeq
۰
۲
Hapoel Kaukab
Finished
۱۵:۳۰
Israel
لیگ الف جنوبی
Fc Ironi Or Yehuda
۰
۳
حکواخ آمیدار رمت گن
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Kfar Shelem
۳
۰
مکابی کابیلیو یافا
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Azur
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Herzliya
۱
۰
Maccabi Ironi Ashdod FC
Finished
۱۵:۰۰
India
لیگ برتر، دسته دو
Rajasthan
۱
۳
Garhwal FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Dandenong City SC
۱
۱
St Albans Saints SC
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Elaine Watson Cup, Women
Olympic FC Brisbane
۱
۰
Annerley
Finished
۱۳:۰۰
University Of Queensland FC
۸
۱
North Star
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Bet South B
Maccabi Ironi Sderot
۴
۱
Ironi Modiin
Finished
۱۴:۱۵
Sport Cluv Shicun Hamizrah
۰
۲
Bnei Eilat
Finished
۱۳:۱۵
Scotland
Premier League 1, Women
Celtic Lfc
-
-
Glasgow City Lfc
inprogress
۲۳:۰۰
Gibraltar
National League, Championship Group
Lincoln Red Imps FC
-
-
Lions Gibraltar
inprogress
۲۳:۰۰
Belgium
First Division B, Second stage
Oud-Heverlee Leuven
-
-
Union Saint-Gilloise
inprogress
۲۳:۰۰
Wales
Cymru Championship, South
Cambrian & Clydach Vale
-
-
Cwmbran Celtic
inprogress
۲۳:۰۰
Northern Ireland
لیگ برتر
Linfield FC
-
-
Crusaders FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ireland
First Division
Cabinteely FC
-
-
Bray Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Galway United FC
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
University College Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Scotland
لیگ برتر
ST Mirren
-
-
Heart of Midlothian
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
France
ملی
بزیه
-
-
US Creteil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
بولون
-
-
Le Puy Foot 43 Auvergne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
بورگ آن برس پرونا
-
-
پو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gazelec FC Ajaccio
-
-
دونکرک
inprogress
۲۲:۳۰
ای‌اس لیون دوشر
-
-
آمریکا آورانشز یو اس ام
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
کووییی- روان متروپل
-
-
کنکارنو
inprogress
۲۲:۳۰
SC Toulon
-
-
ویلفرانچ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
سو شولت
-
-
FC Bastia Borgo
inprogress
۲۲:۳۰
Wales
Cymru Premier, Relegation Round
Aberystwyth Town FC
-
-
Penybont
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Portugal
Segunda Liga
UD Vilafranquense
-
-
Sporting Farense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Wales
Cymru Premier, Championship Round
Connahs Quay Nomads FC
-
-
THE New Saints FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
B دسته
Cosenza Calcio
-
-
Frosinone Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Scotland
قهرمانی
Dundee United
-
-
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۲:۳۵
Hungary
U19 League
Illes Akademia Haladas
۲
۱
Ferencvarosi Tc
Finished
۱۴:۳۰
Debreceni
-
-
Budapest Honved
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 14
Jerez CF
-
-
UD Fuente De Cantos
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Winterthur
-
-
FC Lausanne-Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Westfalen
SC Wiedenbruck
-
-
FC Gutersloh 2000
inprogress
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga West
ROT Weiss Oberhausen
-
-
VfL Sportfreunde Lotte 1929
inprogress
۲۲:۰۰
Romania
Liga 2
AS FC Universitatea Cluj
-
-
ACS Champions FC Arges
inprogress
۲۱:۳۰
Thailand
Thai League 1
Rayong FC
-
-
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
لیگ برتر
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Vipers SC
Finished
۱۶:۳۰
Maroons FC
-
-
Busoga United FC
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Western Australia Night Series State League
Stirling Lions
۱
۴
Olympic Kingsway SC
Finished
۱۶:۰۰
Thailand
Thai League 2
Navy Football Club
-
-
Udon Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
U19 Minor League
Sol De America
۱
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۱۳:۳۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Pine Hills
۳
۰
MT Gravatt Hawks
Finished
۱۳:۰۰
Annerley
-
-
Ipswich City FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Israel
Liga Bet North A
FC Zeirey Tamra
۲
۰
Maccabi Maalot
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Liga Bet North B
Maccabi Akhi Iksal
۶
۲
Hapoel Bnei Jat United
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Liga Bet South A
Shimshon Tel Aviv
۰
۰
Beitar Ramat Gan
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۵
۰
Otzma Football Club Holon
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Beit Dagan
۱
۰
Bnei Taibe
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Primera D Metropolitana, Clausura
Argentino De Rosario
-
-
CS Barracas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰